Novinky

ÚNOR 2018
Děkujeme Vám, že stále přispíváte do ankety KOLIKA LET SE DOŽILO VAŠE SKINNY MORČÁTKO. Pokud máte nějakého skinny rekordmana, který se dožil více než sedmi (osmi) let, napište, pošlete foto, rádi tuto skutečnost zveřejníme u nás na stránkách. Více napsáno 16. 11. do kapitoly Jak dlouho žijí?
Budu se snažit doplnit vše, co se za poslední měsíce v naší CHS událo. Novinky jsou hlavně v chovu baldwinů, máme v chovu posily z Dánska a Ruska, po kterých již máme zdařilé odchovy a další plánujeme. Aktuálně se kromě baldwinů narodilo i několik skinny morčátek - sledujte kapitolu ODCHOVY skinny 2017, 2018 a ODCHOVY baldwini 2017,2018 Pro přehlednost jsme založili nové kapitoly SKINNY - chovní samci aktuálně, SKINNY - chovné samice aktuálně. Vše postupně doplňujeme.
Nově jsme do našeho chovu zařadili barvu blue (v kombinaci s bílou). A koncem loňského roku obohatila náš chov skupinka morčat divokých.
Domů Odchovy SKINNY 2011 5. 9. 2011 VRH Y6 GLADYS+IZÁK
5. 9. 2011  VRH X6  GLADYS SKINNY VELVET + IZÁK SKINNY VELVET
Na úplný závěr našeho prázdninového pobytu nás čekalo krásné překvapení. Zatímco o nočním dobrodružném stěhování naší CHS napíši později někde jinde, chtěla bych dát alespoň krátkou zprávu o hlavní události dnešního dne, o kterou se postarala právě Gladys.
Tak velká CHS, jako je ta naše, se neodstěhuje naráz, vše se musí dobře zkoordinovat. Momentálně jsme ve fázi, kdy je část morčátek z prázdnin již doma a další teprve čekají na transport. Takže zatímco my jsme s manželem v noci převáželi část morčátek do Prahy, další člen rodiny hlídá zbylá morčátka na chatě. Vím zcela určitě, že v noci se ještě nic nedělo, ale ráno jsme dostali překvapivou zprávu, že v boxu u Gladys s Izákem je miminko. Krásný tříbarevný obřík, snad holčička. A to jsme čekali miminka u úplně jiných samiček! Gladys totiž s Izákem sdílela box již několik měsíců, stále vypadala, že by již pomalu mohla rodit, při bližším ohledání jsem ale měla pocit, že je pouze tlustá, tak už jsem od nich vlastně ani žádného potomka neočekávala. Gladys své miminko přivedla na svět po roční pauze, opět na chatě, a já jsem na něj již moc zvědavá. Po Izákovi je to pro naši CHS první potomek, kéž by to byla holčička, abychom si ji mohli nechat!

Poznámka z 12. 9. 2011 Tak Gladys má krásného chlapečka :). Zatím je vše v nejlepším pořádku. Je to naše první mládě po Izákovi, teprve se rozhodneme, zda zůstane, nebo půjde do světa. A vlastně vidím, že pro hektické dny v naší CHs jsem ještě ani nezveřejnila foto. Tak snad už to konečně zvládnu :)

X6 - sameček

Foto 14. 9. 2011
 

Na prodej

Anketa

Kolika let se dožilo vaše skinny morčátko?
 

Počítadlo přístupů

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes29
mod_vvisit_counterVčera228
mod_vvisit_counterTento týden957
mod_vvisit_counterMinulý týden2024
mod_vvisit_counterTento měsíc6172
mod_vvisit_counterMinulý měsíc7929
mod_vvisit_counterVše446151

Online (20 minutes ago): 4
Vaše IP: 54.167.75.28
,
Dnes: Úno 23, 2018

Copyright 2009 by MaraXa