Novinky

KVĚTEN 2018
Děkujeme Vám, že stále přispíváte do ankety KOLIKA LET SE DOŽILO VAŠE SKINNY MORČÁTKO. Pokud máte nějakého skinny rekordmana, který se dožil více než sedmi (osmi) let, napište, pošlete foto, rádi tuto skutečnost zveřejníme u nás na stránkách.
Momentálně jsem dopřála všem našim morčátkům i sobě trochu zaslouženého odpočinku. Pro velký zájem jsem ale připustila dvě skinny samičky a dvě baldwinky k samečkům, aby se dostalo i na ty z vás, kteří jste zatím neměli štěstí a na miminko z našeho chovu trpělivě čekáte.
Sledujte kapitoly Odchovy (Skinny, Baldwini), které doplňujeme nejvíce.

Domů Odchovy SKINNY 2011 11. 11. 2011 VRH J7 GLADYS + IZÁK
11. 11. 2011  VRH J7  GLADYS SKINNY VELVET + IZÁK SKINNY VELVET
Tak všem, kterým jsme slibovali tříbarevná miminka, se hluboce omlouváme. Ač oba rodiče tříbarevní, dnes tedy překvapili! Dvě nádherná, sněhobílá miminka! Absolutně jsem to nečekala. Tolik jsem si již dávno přála kvalitní bílá skinny morčátka, taková ta silná, se širokými hlavami - a jsou na světě. Kluk a holčička, 89 a 96 g! Ani tomu nemohu věřit, nechci se ani radovat moc nahlas, abych ještě něco nezakřikla. Vždyť tato miminka vznikla z "nehody", protože Izák, se kterým Gladys dlouho nemohla zabřeznout, ji nakryl ve chvíli, kdy porodila své jediné miminko, tříbarevného Yvara! Nikdo neočekával, že bude rodit, nebylo to na ní znát, a tak to bylo velké překvapení. Doufala jsem, že nakrytá není, ale stalo se - a snad ji miminka příliš nevyčerpají, porod i březost zvládla dobře. Poslední dny byla schovaná pod pelíškem a pod ním i porodila. Věděla jsem, že bude s největší pravděpodobností rodit dnes, ale při pokusu pelíšek odebrat, se zatvářila tak, že jsem si to vůbec nedovolila. Miminka měla být tři - to třetí se ale asi nějak nepovedlo. Našla jsem ho zadupané do podestýlky, okousané. Vážilo 48 g a bylo zřejmě tříbarevné. Opravdu netuším, proč ho samička tolik okousala. Jestli ho chtěla "uklidit" spolu s placentami a obaly, netuším. Tak jen aby teď již vše fungovalo, jak má!

Zdá se, že zatím vše funguje, jak má. Foto 12. 11. 2011

Neskuteční bělásci

Chlapeček Jasan

Holčička Jasněnka

Po prvotním velkém překvapení - čekali jsme tříbarevná morčátka - se zdá být vše jasné. Svou roli v tomto vrhu zřejmě sehrála krásně bílá babička z otcovy strany Xara, stejně bílá prababička Grace a  možná i bílá praprababička Darla!

 

Na prodej

Anketa

Kolika let se dožilo vaše skinny morčátko?
 

Počítadlo přístupů

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes16
mod_vvisit_counterVčera98
mod_vvisit_counterTento týden349
mod_vvisit_counterMinulý týden911
mod_vvisit_counterTento měsíc3564
mod_vvisit_counterMinulý měsíc9171
mod_vvisit_counterVše469837

Online (20 minutes ago): 3
Vaše IP: 54.80.81.223
,
Dnes: Kvě 24, 2018

Copyright 2009 by MaraXa