Novinky

SRPEN 2018
Děkujeme Vám, že stále přispíváte do ankety KOLIKA LET SE DOŽILO VAŠE SKINNY MORČÁTKO. Pokud máte nějakého skinny rekordmana, který se dožil více než sedmi (osmi) let, napište, pošlete foto, rádi tuto skutečnost zveřejníme u nás na stránkách.
Momentálně jsem dopřála všem našim morčátkům i sobě trochu zaslouženého odpočinku. Pro velký zájem jsem ale připustila dvě skinny samičky a dvě baldwinky k samečkům, aby se dostalo i na ty z vás, kteří jste zatím neměli štěstí a na miminko z našeho chovu trpělivě čekáte. Dvě baldwinky již úspěšně porodily, ale volný je již jen jeden sameček - baldwin.
Sledujte kapitoly Odchovy (Skinny, Baldwini), které doplňujeme nejvíce.

Domů Ti, kteří odešli JASMÍN SKINNY VELVET
JASMÍN SKINNY VELVET, SKG
Narozen: 10. 7. 2006     Vrh: J1     Reg. č.: S 0860/12
Barva: himalaya
Matka: Tara Velvet, hladká  Barva: aguti stříbrná  Reg. č.: 
Otec: Rory z Cavia Zahva, skinny  Barva: himalaya  Reg. č.: S 0691/06
Foto ze dne:   Váha:
Pozn. z 11. 7. 2012 O Jasmínkovi jsme si mysleli, že je neplodný a používali jsme ho jako "srovnávacího" samce k samičkám. Pět let to vycházelo, žádné potomky neměl. Ovšem na stará koledna nám všem ukázal, že plodný je:)! Je to již stařeček, pohublý, a již ne tak pěkný, jako býval za mlada. Jíst mu ale stále chutná a samičky též občas pořádně prožene. těm starším již dá pokoj, ale každá mladice se před ním musí mít na pozoru. Žije teď jako mazlík u naší babičky. Pokud se chcete podívat, jak oslavoval své šesté narozeniny, podívejte se do kapitoly Důchodci a mazlíci.

Jasmín v den svých šestých narozenin 10. 7. 2012
Jasmín odešel v lednu 2013. Ke konci svého života byl hodně spavý. Přesto měl mezi svými samičkami stále náležitý respekt. Jednou usnul a již se neprobudil. Bylo to naše oblíbené morčátko, měl se moc dobře v péči naší babičky. Bude nám rozhodně moc chybět. Byl to ještě potomek našeho milovaného Boriska, ten byl jeho dědečkem.
 

Na prodej

Anketa

Kolika let se dožilo vaše skinny morčátko?
 

Počítadlo přístupů

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes85
mod_vvisit_counterVčera273
mod_vvisit_counterTento týden482
mod_vvisit_counterMinulý týden1182
mod_vvisit_counterTento měsíc2342
mod_vvisit_counterMinulý měsíc4360
mod_vvisit_counterVše481313

Online (20 minutes ago): 5
Vaše IP: 54.198.195.11
,
Dnes: Srp 15, 2018

Copyright 2009 by MaraXa