Novinky

ŘÍJEN 2018
Děkujeme Vám, že stále přispíváte do ankety KOLIKA LET SE DOŽILO VAŠE SKINNY MORČÁTKO. Pokud máte nějakého skinny rekordmana, který se dožil více než sedmi (osmi) let, napište, pošlete foto, rádi tuto skutečnost zveřejníme u nás na stránkách.
Momentálně jsem dopřála všem našim morčátkům i sobě trochu zaslouženého odpočinku. Pro velký zájem jsem ale připustila dvě skinny samičky a dvě baldwinky k samečkům, aby se dostalo i na ty z vás, kteří jste zatím neměli štěstí a na miminko z našeho chovu trpělivě čekáte. Dvě baldwinky již úspěšně porodily, ale volný je již jen jeden sameček - baldwin.
Sledujte kapitoly Odchovy 2018 (Skinny, Baldwini), které doplňujeme nejvíce. Poslední skinny morčátka se narodila 25. 9. 2018

Domů Ti, kteří odešli ODO OF GOLDEN CAVE
ODO OF GOLDEN CAVE (dovoz Maďarsko)
 

Narozen: 21. 2. 2008  Reg. č.: S 1023/08
Barva: černá
Matka: Irka of Golden Cave (Maďarsko)  Barva: černá
Otec: Rocco of Golden Cave (Maďarsko) Barva: černá
Foto ze dne: 9. 11. 2009  Váha: 1054 g (9. 11. 2009)
Poznámka: Nádherný sameček Odo, dovoz z Maďarska z liniového chovu, přibyl do naší morčecí rodiny 8. 11. 2009. Přenechala nám ho paní Renáta Schwarzová, která ho doposud hýčkala ve své CHS Reny Destiny. Doufali jsme, že pomůže pokračovat v naší linii tmavých morčat - a opravdu nezklamal. Po vpuštění do boxu ihned nakryl samičku Afrodytu. Je moc šikovný a milý, našim samičkám se velice líbí, společně vytvořili překrásnou chovnou skupinku. 

Poznámka z 2. 2. 2010 První skupinka samiček po Odíkovi téměř odrodila (ještě řeká miminka Afrodyta) a prozatím jsme Odíka připustili s další skupinkou samiček z našeho chovu, byť ne černých (těch zatím tolik nemáme) - společnost mu dělá Vanesa, Zina, Ifigenie a Frida. Odíkovi to spravilo náladu, moc totiž postrádal Naomi. Z nových samiček se mu od začátku nejvíc líbí Frida - od té se nehne, ostatních si moc nevšímá.
Pozn. z 19. 4. 2010 Odík je skutečně vzorný sameček - je mírný, mazlivý, přitom ale velmi šikovný v chovu. Samičky ho milují a velice ochotně s ním zabřeznou. Miminek nebývá zbytečně moc a jsou hezká (i když se nedaří tak často černá - Odík "umí" i nádherné tříbarevné a černo - bílé). Všechny Odíkovy samičky již odrodily - k vidění v kapitole Odchovy 2010. Momentálně je Odík připuštěný s Electrou.
Poslední zpráva o našem krásném, milém Odíkovi. 27. 7. 2010 podlehl nemoci, která ho postihla začátkem června. RTG ukázal stín u srdce. Ve chvíli, kdy se zdálo, že všechny potíže již překonal, jsme ho ráno našli - a již mu nemohli pomoci. Jedinou útěchou je jím nakrytá Orsolya, se kterou trávil poslední chvíle. Narodí se "malý Odík"?
 

Na prodej

Anketa

Kolika let se dožilo vaše skinny morčátko?
 

Počítadlo přístupů

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes55
mod_vvisit_counterVčera124
mod_vvisit_counterTento týden969
mod_vvisit_counterMinulý týden1396
mod_vvisit_counterTento měsíc3614
mod_vvisit_counterMinulý měsíc9540
mod_vvisit_counterVše498758

Online (20 minutes ago): 3
Vaše IP: 54.225.26.44
,
Dnes: Říj 21, 2018

Copyright 2009 by MaraXa