Novinky

PROSINEC 2018
Děkujeme Vám, že stále přispíváte do ankety KOLIKA LET SE DOŽILO VAŠE SKINNY MORČÁTKO. Pokud máte nějakého skinny rekordmana, který se dožil více než sedmi (osmi) let, napište, pošlete foto, rádi tuto skutečnost zveřejníme u nás na stránkách.

Sledujte kapitoly Odchovy 2018 (Skinny, Baldwini), které doplňujeme nejvíce.

Domů Odchovy SKINNY 2011 18. 9. 2011 VRH B6 GEMMA + OTELLO
18. 9. 2011  VRH B7  GEMMA SKINNY VELVET(genová) + OTELLO Z MINIZOO U GARFILDA
Pro samé starosti, které teď s většími miminky máme, jsme téměř zapomněli, že se březí samičky zase budou hlásit o svá práva. A Gemma to vyvedla stejně jako minule - opět prakticky utajená březost! Pod svým hustým kožíškem skrývala jediné miminko! A tak v pochmurném nedělním dni zasvítilo v boxu krásné genové morčátko, mohutná stříbrno bílá holčička. No a protože její narození ještě zdaleka nikdo nečekal, zažila jsem, jak její otec Otello a "teta" Debbie udělali kolem Gemmy hradbu a matku s dcerou chránili vlastními těly. Otello se skutečně zapřel a zadkem mě odstrkoval, když jsem si chtěla to nádherné malé stvoření prohlédnout zblízka. Škoda, že se musí sameček od samice před očekávaným porodem oddělit, aby ji nenakryl. Je zajímavé se dívat, jak prožívá své otcovství. Nevěděla jsem, jak to tady dopadlo, ale doufám, že Gemmu ještě nenakryl. Oddělila jsem ho od samiček tedy teď. Vztekal se v menším boxíku, hrabal, až podestýlka létala!
Holčička se na mě dívala důvěřivým a něžným pohledem a skákala po boxu, jako by jí byl již alespoň týden!
A to je právě ten okamžik v chovu, kdy se člověk znovu a znovu dívá na ten zázrak a říká si, jak je ten okamžik zrození nového života úžasný. Zapomněla jsem na všechny chmury dnešního dne. Prostě je to v životě tak, jak se zpívá v oné písničce:"Jednou jsi dole, jednou nahoře!" A teď právě v tom pochmurném dni zasvítilo sluníčko.


Gemma s miminkem, obklopená rodinkou. Foto 18. 9. 2011

Miminko je úplný obr. Tady je mu týden a váha již šplhá ke 300 g. Prosím, nepište si o tuto modrookou krásku, je hned od porodu zamluvená. Bude z ní mazlíček.

Matka s dcerou, říjen 2011

 

Na prodej

Anketa

Kolika let se dožilo vaše skinny morčátko?
 

Počítadlo přístupů

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes1684
mod_vvisit_counterVčera2070
mod_vvisit_counterTento týden6009
mod_vvisit_counterMinulý týden14877
mod_vvisit_counterTento měsíc41245
mod_vvisit_counterMinulý měsíc57325
mod_vvisit_counterVše599227

Online (20 minutes ago): 45
Vaše IP: 52.201.244.140
,
Dnes: Pro 19, 2018

Copyright 2009 by MaraXa